® www RadioTeToVaRi ch ®

  

 

••»° °«••

••»°  Mir se keni ardhur nė ® www.RadioTeToVaRi.ch ®  °«••

Home  Info  Kontakt  Libri Mysafirve  Forum Poezija  Feja Islame  Dashurija

  Zjedh Chatin  Muzik MP3  Shkarkim  Horoskopi  Loja Online  Partnerėt

••»° Zjedh Chatin dhe hin e Knaqu °«••
             
Info:

Kėtu miq tė dashur ju mundeni tė kyqeni nė disa nga IRC rrjetet mė tė njohura shqiptare. Mundet tė takoni shumė persona, qoft nga rrethi juaj qoft edhe jasht tij. E vetmja qė duhet bėrė ėshtė tė shkruani njė pseudonim tuajin (nickanme) si dhe nga menyja tė zgjedhni IRC rrjetin qė dėshironi tė kyqeni.

Argėtim tė kėndshėm ;-)

Kontakt:

Pėr gjdo pytje apo problemi mund me kontakt ne E-mail WebMaster RaDioTeToVaRi    klikoni kėtu!

Vėrejtje:

Pėr tė shfrytėzuar kėtė lloj chati ju duhet qė mė parė nė makinėn tuaj tė keni tė inēizuar Java Applet. 
Nėse nuk e keni, atėherė mundet ta shkarkoni falas nėse klikoni kėtu!
          

" www.RadioTeToVaRi.ch " " www.MiLeTiNa.ch " " www.RaDio.TeToVaRi.ch " " www.TeToVaRi.ch.tt " " www.Forumi.Rinor.Islam.ch.tt " " Reklama Juaj "

| Die Webseite wird vom Server TeToVaRi.ch ® verwaltet  | Copyright © 01.03.2009 by TeToVaRi |

NDALOHET DHĖNIA E PUNIMEVE PA PASUR LEJE NGA AUTORI NĖ MOSPĖRPUTHJE ME KĖTĖ LICENCĖ!

  Aktuell am 15.02.2011

Free counter and web stats